MF DNES

PŘIJÍMAČKY na SŠ

EFEKTIVNÍ PŘÍPRAVA

Čekají vaše děti letos přijímačky na střední školu? Pak si nenechte ujít nový 4týdenní seriál MF DNES. Společně s předními odborníky vás a vaše děti jasně a přehledně provedeme všemi nejdůležitějšími tématy z českého jazyka a matematiky, se kterými se u přijímaček na SŠ setkají. Seriál je určen žákům 5., 7. i 9. tříd ZŠ. Pokud si projdete všech 24 dílů, u zkoušek by pak děti nemělo nic zásadního zaskočit. Začínáme 13. března.

Seriál bude v novinách vycházet v termínu 13. 3. - 8. 4. 2017.

Předplatné si nyní můžete objednat s posunem na 4 týdny od zvoleného termínu zahájení doručování. V ceně získáte přístup do digitální verze deníku, o žádné vydání tak nepřijdete. Přístup do digitální podoby deníku vám zašleme e-mailem krátce před zahájením doručování tištěného předplatného.

Co seriál přinese?

  • výklad jevů a praktická cvičení z českého jazyka a matematiky
  • originální zkušební testy dle formátu CERMAT
  • rady a tipy, jak u přijímaček uspět (plán učení, jak se zbavit stresu apod.)

Bonusy pro předplatitele

Všechny bonusy obdržíte e-mailem, krátce před zahájením seriálu.

VYPLNĚNÉ ZÁZNAMOVÉ ARCHY

Během seriálu budou vycházet cvičné testy. Všichni předplatitelé seriálu dostanou bonus v podobě vyplněných záznamových archů k těmto cvičným testům. Obsah celého seriálu včetně cvičných testů a záznamových archů vytvořilo nakladatelství Didaktis.

DIGITÁLNÍ VERZE

Po dobu seriálu získáte ZDARMA přístup do digitální verze novin (nejen) na cesty do zahraničí. Součástí je také přístup do kompletního archivu od 17. 8. 2009.

E-KNIHA

Abyste si vše lépe pamatovali, přidáme vám návod, jak na to. Každý předplatitel získá elektronickou knihu Nová škola paměti a trénink IQ.


Nabídka platí do 8. 4. 2017.


Cena předplatného: 340 Kč (sleva 21 %)


Objednávání tištěného předplaného přes www stránky bylo ukončeno. V případě zájmu o seriál kontaktujte naše oddělení péče o zákazníky na telefonu 225 555 522.

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 522