MF DNES

MF DNES: Adventní průvodce

TIPY - RECEPTY - TVOŘENÍ

V předvánoční době vám již tradičně přineseme v magazínech MF DNES nespočet zajímavých tipů, receptů a inspirace na období adventu. Nechte se inspirovat aktuálními trendy a užijte si ve zdraví, pohodě a poklidu předvánoční čas. Jsme tu pro vás.

Adventní témata v magazínech MF DNES
22. 11. - 31. 12. 2021

Upozornění

Možnost objednání celého seriálu v tištěné podobě skončila. Nyní si můžete objednat předplatné, které vám začneme doručovat od zvoleného termínu zahájení doručování po dobu 33 kalendářních dnů. Přístup k prvním dílům seriálu Adventní průvodce získáte v rámci digitálního předplatného.

 

ADVENTNÍ VYRÁBĚNÍ A DEKORACE ADVENTNÍ VYRÁBĚNÍ A DEKORACE
Chcete si navodit vánoční atmosféru doplňky, které si sami vyrobíte? Poradíme vám, jak vytvořit krásné věnce, ozdoby do oken či jak si slavnostně prostřít stůl.

VÁNOČNÍ PEČENÍ A VAŘENÍ VÁNOČNÍ PEČENÍ A VAŘENÍ
Co by to bylo za Vánoce bez dobrého cukroví. Přineseme originální recepty na tradiční cukroví a ještě něco navíc.

VÁNOČNÍ ZDOBENÍ VÁNOČNÍ ZDOBENÍ
Jste-li kreativní a milujete veškeré vánoční přípravy, určitě si nenechte ujít nejnovější trendy ve zdobení dárků, stromečku i domova.

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY
Lámali jsme si hlavu za vás a vybrali jsme nejlepší dárky pro všechny věkové kategorie. Jaké to jsou?

DIGITÁLNÍ VERZE

Po dobu adventního seriálu získáte ZDARMA přístup do digitální verze novin (nejen) na cesty do zahraničí. Součástí je také přístup do kompletního archivu od 17. 8. 2009. Přístup od nás obdržíte e-mailem, krátce před zahájením doručování tištěných novin.


Cena: 580 Kč (sleva 16 %)

Předplatné MF DNES sjednáváte na období 33 kalendářních dnů, poté bude automaticky ukončeno. Uvedená sleva je oproti ceně na stánku.


Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 522