MF DNES

Adventní průvodce

Seriál bude vycházet v termínu 20. 11. - 31. 12. 2017 (34 vydání). Tento seriál na předvánoční období vám přinese nespočet tradičních i netradičních tipů, receptů a inspirace na období adventu.

Nyní si můžete objednat předplatné seriálu s posunem od nejbližšího možného termínu zahájení doručování. Přístup k prvním dílům seriálu získáte v rámci digitálního předplatného, které vám zašleme e-mailem.

Součástí předplatného je také speciální vánoční magazín DNES + TV s podrobným televizním programem na celé období Vánoc a Nový rok.

Těšit se můžete na:


advent ADVENTNÍ VYRÁBĚNÍ A DEKORACE
Chcete si navodit vánoční atmosféru doplňky, které si sami vyrobíte? Poradíme vám, jak vytvořit krásné věnce, ozdoby do oken či jak si slavnostně prostřít stůl.

advent VÁNOČNÍ PEČENÍ A VAŘENÍ
Co by to bylo za Vánoce bez dobrého cukroví. V naší kuchařce, která začne vycházet již 20. 11., najdete originální recepty na tradiční cukroví a ještě něco navíc.
Máme také připraveno 100 + 1 tipů na bramborový salát podle známých osobností i členek redakce.

advent VÁNOČNÍ ÚKLID
Tipy a triky na rychlý a efektivní úklid se skvělými pomocníky aneb uklízení nemusí být mučení.

advent TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY
Lámali jsme si hlavu za vás a vybrali jsme nejlepší dárky pro všechny věkové kategorie. Jaké to jsou?

advent VÁNOČNÍ ZDOBENÍ
Jste-li kreativní a milujete veškeré vánoční přípravy, určitě si nenechte ujít nejnovější trendy ve zdobení dárků, stromečku i domova.

DIGITÁLNÍ VERZE

Po dobu adventního seriálu získáte ZDARMA přístup do digitální verze novin (nejen) na cesty do zahraničí. Součástí je také přístup do kompletního archivu od 17. 8. 2009. Přístup od nás obdržíte e-mailem, krátce před zahájením doručování tištěných novin.


Objednávejte do 15. 11. 2017. Uvedená sleva je oproti ceně na stánku.


Cena předplatného: 449 Kč (sleva 27 %)


Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 522