MF DNES

Autoškola

Toužíte po řidičském průkazu? Uspěli byste dnes u zkoušky? Zkuste si test nanečisto od 17. srpna každý den v MF DNES.

V seriálu se seznámíte s různými variantami otázek a u zkoušky vás pak již nic nepřekvapí! Součástí testů jsou správné odpovědi, můžete si tak hned spočítat, zda byste u zkoušky uspěli.

Seriál vychází v MF DNES od 17. 8. - 29. 8. 2015.

Co najdete v seriálu?

  • 6x test pro osobní automobily
  • 3x test pro motocykly
  • 2x test pro nákladní automobily
  • 1x test ze zdravovědy
  • tipy a praktické rady pro řidiče, např. jak se liší povinná výbava v různých evropských zemích, kolik kde zaplatíte pokutu za rychlou jízdu apod.


Jak lze ještě objednat předplatné seriálu?

Nyní již bohužel není možné objednat si standardní cestou tištěné předplatné na období seriálu. Nabízíme Vám však následující možnosti:

1. Tištěné předplatné

Můžete využít jiné akční nabídky MF DNES nebo kontaktujte naše oddělení péče o zákazníky na telefonu 225 555 522. Zkušený operátor Vám poradí, jaké máte možnosti v rámci tištěného předplatného.

Předplatitelé tištěné MF DNES v rozsahu pondělí az pátek nebo pondělí až sobota mají v rámci věrnostního programu DNES+ digitální podobu novin včetně kompletního archivu zdarma. Pro aktivaci svého přístupu vyplňte formulář na stránkách DNES+ nebo se obraťte na naše oddělení péče o zákazníky 225 555 522. Více se dozvíte na www.mfdnes.cz/plus

2. Elektronické předplatné

Zakupte si elektronické předplatné v akci 1. měsíc za 19 Kč (dále 249 Kč / měsíc). V rámci elektronického předplatného získáváte přístup k archivu novin od 17. 8. 2009.


Objednávání tištěného předplaného bylo ukončeno.

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 522