MF DNES

Jak naučit děti správně číst

Inspirujte se, jak rozvíjet čtenářskou gramotnost dětí

Nenechte si ujít nový seriál MF DNES od 19. 1. do 15. 2. 2017 (celkem 24 dílů).

Nyní si můžete seriál objednat od nejbližšího možného termínu zahájení doručování. Noviny vám budeme doručovat po dobu 28 kalendářních dnů. Poté bude vaše předplatné automaticky ukončeno.

Na co se můžete těšit?

  • osvědčené rady, jak správně porozumět textu
  • shrnutí a vysvětlení textu
  • cvičební texty
  • + speciální týdenní příloha Povinná četba (19. - 25. 1.) s výběrem 60 základních děl literatury pro děti a mládež


Jak lze ještě získat seriál?

Nyní již bohužel není možné objednat si standardní cestou tištěné předplatné na období seriálu. Nabízíme vám však následující možnosti:

1. Tištěné předplatné

Můžete využít jiné akční nabídky MF DNES nebo kontaktujte naše oddělení péče o zákazníky na telefonu 225 555 522. Zkušený operátor vám poradí, jaké máte možnosti v rámci tištěného předplatného.

Předplatitelé tištěné MF DNES v rozsahu pondělí az pátek nebo pondělí až sobota mají v rámci věrnostního programu DNES+ digitální podobu novin včetně kompletního archivu zdarma. Pro aktivaci svého přístupu vyplňte formulář na stránkách DNES+ nebo se obraťte na naše oddělení péče o zákazníky 225 555 522. Více se dozvíte na www.mfdnes.cz/plus

2. Elektronické předplatné

Zakupte si elektronické předplatné v akci 1. měsíc za 19 Kč (dále 249 Kč / měsíc). V rámci elektronického předplatného získáváte přístup k archivu novin od 17. 8. 2009.


Objednávání přes www stránky bylo ukončeno.

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 522