MF DNES

MATURITY 2019

Chcete uspět u zkoušek? Nenechte nic náhodě!

Pokud se letos chystáte k maturitní zkoušce nebo máte doma maturanta, který by s přípravou měl pomalu ale jistě začít, nenechte si ujít tento dvoutýdenní seriál.

Termín seriálu: 15. 4. - 30. 4. 2019

Nyní si můžete objednat předplatné na 16 kalendářních dnů od zvoleného termínu zahájení doručování. V ceně získáte přístup do digitální verze deníku. O žádné vydání seriálu tak nepřijdete. Přístup do digitální podoby deníku vám zašleme e-mailem.

Zaměření seriálu:

  • státní maturity z českého jazyka a matematiky
  • opakování složitých gramatických a matematických jevů
  • řešení problémových úloh
  • didaktický test

BONUS 1: E-KNIHA Literární rozbor 10 základních děl

Všichni předplatitelé seriálu od nás získají navíc e-knihu s analýzou textu, kterou maturanti využijí při přípravě k ústní zkoušce.
Tento bonus od nás obdrží předplatitelé e-mailem na začátku seriálu.

BONUS 2: digitální předplatné

Po dobu seriálu získáte ZDARMA přístup do digitální verze novin. Součástí je také kompletní archiv od 17. 8. 2009. Přístup vám zašleme e-mailem na začátku seriálu.

Nabídka platí do 11. 4. 2019 do 15:00 hod. Níže uvedená sleva je oproti ceně na stánku. Po skončení seriálu bude předplatné automaticky ukončeno.


Cena: 190 Kč (sleva 17 %)


Objednávání tištěného předplaného přes www stránky bylo ukončeno. V případě zájmu o seriál kontaktujte naše oddělení péče o zákazníky na telefonu 225 555 522.

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 522