MF DNES

PŘIJÍMAČKY na SŠ

Čekají vaše děti letos přijímačky na střední školu?

Za čtyři týdny komplexně připravíme vaše děti k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky na všechny typy středních škol a gymnázií.

Společně s předními odborníky vás a vaše děti jasně a přehledně provedeme všemi nejdůležitějšími tématy z českého jazyka a matematiky, se kterými se u přijímaček na SŠ setkají. Seriál je určen žákům 5., 7. i 9. tříd ZŠ. Pokud si projdete všech 22 dílů, u zkoušek by pak děti nemělo nic zásadního zaskočit.

Seriál bude v novinách vycházet v termínu 12. 3. - 7. 4. 2018.

Předplatné si nyní můžete objednat s posunem na 27 kalendářních dnů od zvoleného termínu zahájení doručování. V ceně získáte přístup do digitální verze deníku, o žádné vydání seriálu tak nepřijdete. Přístup do digitální podoby deníku vám zašleme e-mailem krátce před zahájením doručování tištěného předplatného.

Co seriál přinese?

  • jak se vypořádat s chytáky a jak zvládnout obtížná cvičení
  • výklad jevů a praktická cvičení z českého jazyka a matematiky
  • cvičení a testy od úspěšných učitelů
  • originální zkušební testy dle formátu CERMAT
  • zaměříme se na příklady, které dělaly dětem při loňských přijímačkách největší potíže

Bonus pro předplatitele: DIGITÁLNÍ VERZE

Po dobu předplatného získáte ZDARMA přístup do digitální verze novin (nejen) na cesty do zahraničí. Součástí je archiv od 17. 8. 2009. Přístup obdržíte e-mailem krátce před zahájením seriálu.


Cena předplatného: 330 Kč (sleva 21 %)


Objednávání tištěného předplaného přes www stránky bylo ukončeno. V případě zájmu o seriál kontaktujte naše oddělení péče o zákazníky na telefonu 225 555 522.

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 522