MF DNES

PŘIJÍMAČKY na SŠ: nepodceňujte přípravu!

Jsou vaše děti opravdu připravené?

Za čtyři týdny komplexně připravíme vaše děti k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky na všechny typy středních škol a gymnázií.

Termín seriálu: 11. 3. - 6. 4. 2019

Nyní si můžete objednat předplatné seriálu s posunem na 27 kalendářních dnů od zvoleného termínu zahájení doručování. V ceně získáte přístup do digitální verze deníku, o žádné vydání seriálu tak nepřijdete. Přístup do digitální podoby deníku vám zašleme e-mailem krátce před zahájením doručování tištěného předplatného.


Společně s předními odborníky vás a vaše děti jasně a přehledně provedeme všemi nejdůležitějšími tématy z českého jazyka a matematiky, se kterými se u přijímaček na SŠ setkají. Seriál je určen žákům 5., 7. i 9. tříd ZŠ.

Co seriál přinese?

  • jak se vypořádat s chytáky a jak zvládnout obtížná cvičení
  • výklad jevů a praktická cvičení z českého jazyka a matematiky
  • cvičení a testy od úspěšných učitelů
  • originální zkušební testy dle formátu CERMAT
  • zaměříme se na příklady, které dělaly dětem při loňských přijímačkách největší potíže
  • blog dětí a učitelů, jak se poprat s největšími problémy

BONUS 1: e-kniha Nová škola paměti a trénink IQ

Rady odborníků, jak svůj mozek udržovat v kondici a (za)pamatovat si co nejvíce. IQ testy od Mensy pro všechny věkové kategorie. Včetně řešení.

E-knihu vám zašleme pár dnů před zahájením předplatného.

BONUS 2: digitální předplatné ZDARMA

Po dobu seriálu získáte ZDARMA přístup do digitální verze novin. Součástí je také kompletní archiv od 17. 8. 2009. Přístup vám zašleme e-mailem na začátku seriálu.


Cena: 370 Kč (sleva 19 %)


Objednávání tištěného předplaného přes www stránky bylo ukončeno. V případě zájmu o seriál kontaktujte naše oddělení péče o zákazníky na telefonu 225 555 522.

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 522