Předplatné MF DNES

MF DNES

Nahoru

Návod na používání čtečky

Procházení novin

Listovat můžete pohodlně táhnutím prstu do leva či do prava, jako byste chtěli stránky zahodit. Listovat je možné i kliknutím na šipky na stranách.

Výběr konkrétní stránky z vydání

Pokud chcete jít ke konkrétní stránce, stačí oddálit stránku do maxima kolečkem u myši. U dotykových zařízeních vytáhněte seznam listů tažením prstu od spodu stránky. Mezi listy vydání se posouváte chytnutím jednoho listu a tažením do stran (jak myší, tak prstem).

Přístup k profilu a k návodům

Červená navigační lišta je k dispozici i při čtení novin, je ale částečně skrytá. Pro její vyjetí stačí kliknout myší nebo prstem na úzký červený pruh úplně nahoře. Další možností je pomocí myši stačí najet na červený pruh, na dotykových zařízeních pak lišta vyjede i v případě, že novinami táhnete dolů.

Přibližení a oddálení novin

Stránku novin můžete snadno přiblížit nebo oddálit pomocí tlačítek + a - vpravo dole. Můžete k tomu také použít kolečko u myši. U dotykových zařízení zase prsty - oddaluje se a přibližuje klasickým způsobem - pohybem prstů od sebe a k sobě

Pohodlnější čtení článků

Články nemusíte číst jen z celé strany novin, ale kliknutím na článek se otevře textová podoba článků, která je příjemnější na čtení, hlavně v menších zařízeních.

Zvětšování a zmenšování písma

V textové podobě navíc můžete měnit velikost písma tak, aby se vám co nejlépe četlo.

Přepínání mezi články

Abyste se nemuseli vracet zpátky na klasické zobrazení novin pro výběr článků, stačí kliknout na postranní šipky a číst články z daného listu.

Stažení novin do zařízení

Pokud půjdete mimo internetové připojení, stačí kliknout na ikonku stahování vpravo nahoře a noviny se vám stáhnou do lokální paměti.

Archiv novin

Pro vstup do archivu stačí kliknout na tlačítko kalendáře a vybrat si v něm den. Noviny z daného dne se poté automaticky otevřou.

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 522