MF DNES

50 ČESKÝCH KRÁS

Velký letní seriál MF DNES

50 ČESKÝCH KRÁS

Termín seriálu: 29. 6. – 31. 8. 2020 (54 dílů)


V naší zemi je nespočet krásných míst, která stojí za to navštívit. Nenechte si ujít letní seriál, ve kterém každý den naleznete tip na výlet do všech možných koutů Čech, Moravy i Slezska.

Budeme mimo jiné putovat po pohádkových hradech, naučných stezkách a ponoříme se do nejhlubší sladkovodní zatopené jeskyně světa. Navštívíme ptačí království a projedeme se středověkým vodním kanálem s akvadukty. Ztratíme se v Loučeňských labyrintech a oslavíme 200 let od narození Mánesa. Pro milovníky moderní turistiky je připravena Tišnovská pivní stezka, „motorkářský“ hrad nebo třeba baťovská architektura.

BONUSY PRO PŘEDPLATITELE

Digitální verze: Po dobu seriálu získáte ZDARMA přístup do digitální verze novin. Součástí je také kompletní archiv od 17. 8. 2009. Přístup vám zašleme e-mailem na začátku seriálu.

Letní kuchařka: Přes léto bude vycházet v časopise ONA DNES tradiční letní kuchařka. Letos navíc obohacena o téma: „Jak se to dělá“ aneb klasické i méně známé postupy přípravy jídel (kynuté těsto, blanšírování, fermentování) - vysvětlují přední čeští šéfkuchaři. Každý dodá svůj slavný recept.


Doručování novin si přes léto můžete přesměrovat na jinou adresu v ČR.

Nabídka platí do 25. 6. 2020.


Cena: 94 Kč / týden (sleva 21 %)

Celková cena předplatného na je 850 Kč (54 dílů).
Předplatné sjednáváte pouze na dobu seriálu, po jeho ukončení bude automaticky ukončeno. Uvedená sleva je oproti ceně na stánku.


Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 522