MF DNES

Seriál: 50 ČESKÝCH KRÁS

Velký letní seriál MF DNES

50 ČESKÝCH KRÁS

Termín seriálu: 1. 7. – 31. 8. 2021 (51 dílů)

Nyní si můžete objednat předplatné seriálu s posunem, které vám začneme doručovat od zvoleného termínu zahájení doručování po dobu 62 kalendářních dnů. Přístup k prvním dílům seriálu získáte v rámci digitálního předplatného.


V naší zemi je nespočet krásných míst, která stojí za to navštívit. Nenechte si ujít letní seriál, ve kterém každý den naleznete tip na výlet do více či méně známých koutů Čech, Moravy i Slezska.

Hrady, zámky, muzea, přírodní i technické památky, nejlepší koupání a místa pro cykloturistiku, rekreaci i sportování.

BONUSY PRO PŘEDPLATITELE

DIGITÁLNÍ VERZE: Po dobu seriálu získáte ZDARMA přístup do digitální verze novin. Součástí je také kompletní archiv od 17. 8. 2009. Přístup vám zašleme e-mailem na začátku seriálu.

LETNÍ KUCHAŘKA ONA DNES: Přes léto bude vycházet v časopise ONA DNES letní kuchařka plná tipů na báječná letní jídla. Budeme společně grilovat, připravíme si letní špízy a poradíme, jak připravit cuketu, lilek i rajčata. Namícháme si lahodné letní jogurty a nezapomeneme ani na oblíbené letní koláče a tradiční zavařování.


Doručování novin si v průběhu léta můžete přesměrovat na jinou adresu v ČR.


Cena: 105 Kč / týden (sleva 17 %)

Předplatné MF DNES sjednáváte pouze na 62 kalendářních dnů, poté bude automaticky ukončeno. Celková cena předplatného je 890 Kč. Uvedená sleva je oproti ceně novin na stánku.


Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 522