50 českých krás

MF DNES

Letní seriál MF DNES

50 ČESKÝCH KRÁS

50 ČESKÝCH KRÁS

Termín seriálu: 24. 6. – 31. 8. 2024

Předplatné MF DNES sjednáváte pouze na uvedené období, poté bude automaticky ukončeno. Uvedená sleva je oproti ceně novin na stánku.


Česká republika skrývá mnohá zajímavá zákoutí, přírodní i technické památky, hrady a zámky. Místa pro koupání, cyklistiku i rekreaci. Vydejte se s námi na letní putování po zážitcích a více či méně známých koutech naší země.

Ať už toužíte objevovat krásy měst, tajemné zříceniny nebo unikátní muzea, Čechy, Morava i Slezsko nabízejí aktivity pro každého!

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

 • jak se na místo dostat
 • odkud je nejlepší výhled
 • kam vyrazit s dětmi
 • kde se dobře najíst
 • zajímavosti daného kraje


 • Doručování novin si v průběhu léta můžete přesměrovat na jinou adresu v ČR.

  Nabídka platí do 20. 6. 2024.


  BONUS 1: LETNÍ KUCHAŘKA ONA DNES

  Upečeme báječné koláče, páje a dobroty bez lepku, k tomu zavaříme vynikající džemy, namícháme svěží drinky či ledovou kávu a vyzkoušíme snadné a výborné zmrzliny. Inspirací budou grilovací marinády včetně receptů na grilování masa a zeleniny. Připravíme pohoštění na dětskou oslavu a vyvážené svačiny do školy či kanceláře.

  BONUS 2: DIGITÁLNÍ PŘEDPLATNÉ

  Po dobu předplatného získáte ZDARMA přístup do digitální verze novin. Součástí je i kompletní archiv MF DNES od 17. 8. 2009. Přístup obdržíte e-mailem v den zahájení doručování tištěných novin. Žádné číslo vám tak neuteče ani na dovolené.


  Cena: 1 220 Kč (sleva 19 %)


  Nevíte si rady?

  Napište nám

  Zákaznická linka225 555 522