MF DNES

Seriál: 50 ČESKÝCH KRÁS

Velký letní seriál MF DNES

50 ČESKÝCH KRÁS

Termín seriálu: 29. 6. – 31. 8. 2020 (54 dílů)


V naší zemi je nespočet krásných míst, která stojí za to navštívit. Nenechte si ujít letní seriál, ve kterém každý den naleznete tip na výlet do více či méně známých koutů Čech, Moravy i Slezska.

Budeme mimo jiné putovat po pohádkových hradech, naučných stezkách a ponoříme se do nejhlubší sladkovodní zatopené jeskyně světa. Navštívíme ptačí království a projedeme se středověkým vodním kanálem s akvadukty. Ztratíme se v Loučeňských labyrintech a oslavíme 200 let od narození Josefa Mánesa. Pro milovníky moderní turistiky je připravena Tišnovská pivní stezka, „motorkářský“ hrad nebo třeba baťovská architektura.

BONUSY PRO PŘEDPLATITELE

Digitální verze: Po dobu seriálu získáte ZDARMA přístup do digitální verze novin. Součástí je také kompletní archiv od 17. 8. 2009. Přístup vám zašleme e-mailem na začátku seriálu.

Letní kuchařka: Přes léto bude vycházet v časopise ONA DNES tradiční letní kuchařka. Letos navíc obohacená o téma: „Jak se to dělá“ aneb klasické i méně známé postupy přípravy jídel (kynuté těsto, blanšírování, fermentování) - vysvětlují přední čeští šéfkuchaři. Každý dodá svůj slavný recept.


Doručování novin si v průběhu léta můžete přesměrovat na jinou adresu v ČR.


Cena: 94 Kč / týden (sleva 21 %)

Celková cena předplatného je 850 Kč. Předplatné sjednáváte pouze na 64 kalendářních dnů, poté bude automaticky ukončeno. Uvedená sleva je oproti ceně na stánku.


Seriál již není možné zakoupit v tištěné podobě.

Seriál 50 ČESKÝCH KRÁS je součástí digitálního archivu MF DNES.
V případě zájmu o toto téma si stačí zakoupit digitální předplatné a seriál si vyhledat v archivu.

Zakoupit digitální vydání MF DNES

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 522