MF DNES

MATURITY

Chcete uspět u zkoušek? Nenechte nic náhodě!

Pokud se letos chystáte k maturitní zkoušce nebo máte doma maturanta, který by s přípravou měl pomalu ale jistě začít, nenechte si ujít dvoutýdenní seriál, který poběží v deníku MF DNES od 18. dubna.

maturity

MATEMATIKA

Seriál bude v novinách vycházet v termínu 18. 4. – 29. 4. 2017 (11 vydání).

Každý den vyjde v deníku celostrana s praktickými cvičeními z matematiky a jevy, ve kterých se nejvíce chybuje.

ČESKÝ JAZYK

E-kniha: Kompletní příprava k maturitě z Českého jazyka
Všichni předplatitelé seriálu od nás získají navíc e-knihu kompletní přípravy k maturitě z českého jazyka, která vychází z předchozích seriálů MF DNES. Tento bonus od nás obdrží předplatitelé seriálu e-mailem do 3 dnů od objednání.

+ BONUS: digitální předplatné

Po dobu seriálu získáte ZDARMA přístup do digitální verze novin. Součástí je také přístup do kompletního archivu od 17. 8. 2009 Přístup vám zašleme e-mailem na začátku seriálu.


Tištěné předplatné si nyní můžete objednat na 12 kalendářních dnů od vybraného termínu zahájení doručování, poté bude automaticky ukončeno. V ceně získáte přístup do digitální verze deníku, o žádné vydání seriálu tak nepřijdete. Přístup do digitální podoby deníku vám zašleme e-mailem krátce před zahájením doručování tištěného předplatného.

Níže uvedená sleva je oproti ceně na stánku.


Cena předplatného: 160 Kč (sleva 19 %)


Objednávání tištěného předplaného přes www stránky bylo ukončeno. V případě zájmu o seriál kontaktujte naše oddělení péče o zákazníky na telefonu 225 555 522.

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 522